به گزارش روابط عمومی بسیج رسانه گلستان جعفری مسئول بسیج رسانه گلستان عنوان کرد اردوی رسانه ای بسیجیان عضو این سازمان از سوم شهریور ماه علی محمد جعفری مسئول بسیج رسانه گلستانلغایت پنجم شهریور ماه به مقصد تهران برگزار خواهد شد.
به گفته جعفری این مرحله از اردو خاص برادران بسیجی عضو این سازمان می‌باشد که به میزبانی سازمان بسیج رسانه کشور برگزار خواهدشد و عصر سه شنبه این کاروان با قطار به تهران خواهند رفت و از صبح چهارشنبه 4/6/94 بازدیدها شروع خواهد شد و یکی از رسانه های بزرگ کشور، موزه‌عبرت (زندان ضدخرابکارساواک)، باغ موزه دفاع مقدس و ... از جمله برنامه‌های این سفر خواهد بود.
وی همچنین خاطر نشان کرد که این اردو رایگان بوده و تمام برنامه‌ریزی‌ها انجام شده برای این است که انشاءا.. یک سفر خوب اتفاق بیافتد و در کنار بازدیدهای عملی تخصصی از جاذبه‌های گردشگری تهران بزرگ نیز بسیجیان بهره‌مند شوند.
جعفری در پاسخ این سوال که آیا خواهران بسیجی عضو این سازمان به اردو اعزام خواهند شد، بیان داشتند که انشاء ا.. در مرحله دوم این اردو خواهران نیز اعزام خواهد بود، از آنجا که برنامه‌ریزی‌های سفر توسط سازمان مرکزی انجام می‌شود و صرفا اعزام برعهده استان خواهد بود و بر مبنای سهمیه‌ای که به استان داده می‌شود این اعزام ها صورت خواهدگرفت، به محض اعلام سهمیه خواهران، اطلاع رسانی به خواهران بسیجی عضو از طریق سامانه پیامک و تلفن  صورت خواهد گرفت و انشاء ا... خواهران نیز به این اردو اعزام خواهند شد.
جعفری همچنین عنوان کردند اصحاب رسانه‌ای که عضو این سازمان نباشند هم بشرط عضویت در بسیج رسانه می‌توانند از این اردوها و برنامه های تخصصی بسیج رسانه و خدمات ارائه شده بهرمندشوند.

لازم به ذکر است بسیج رسانه گلستان از بهمن ماه 92 رسماً در گلستان کار خود را آغاز کرده و از آن زمان تا کنون چندین همایش و مراسم بزرگ و اردو و تور رسانه ای را برگزار نموده است.
برچسب ها :
اردوی رسانه ای ,  تهران ,  بسیج رسانه گلستان ,  موزه عبرت , 

موضوع :
گزارش فعالیتها ,  اخبار استانی حوزه رسانه ,