به گزارش خبرگزاری فارس رئیس سازمان بسیج رسانه استان گلستان از بازسازی عملیات والفجر هشت در شهرستان گنبدکاووس خبر داد و گفت: تعدادی از خبرنگاران استان گلستان از این عملیات رزمی بازدید می‌کنند.

خبرگزاری فارس: خبرنگاران گلستانی از عملیات رزمی والفجر 8 بازدید می‎کنند

علی‎محمد جعفری صبح امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار کرد: با توجه به درخواست خبرنگاران مبنی بر بازدید عملیات والفجر هشت شرایطی فراهم شد تا تعدادی از فعالان رسانه استان از این عملیات بازدید کنند.

وی با اشاره به اینکه هر ساله یک عملیات دفاع مقدس در استان گلستان بازسازی می‎شود، تصریح کرد: 


به دلیل اینکه شرایط برگزاری عملیات والفجر هشت در شهرستان گرگان وجود نداشت این عملیات رزمی در دریاچه مصنوعی گنبدکاووس برگزار می‎شود.

نسل چهارم انقلاب با تاریخ دفاع مقدس آشنا شوند

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گلستان افزود: حال و هوای دفاع مقدس در استان پیچیده و برای اینکه نسل چهارم انقلاب با بخش‎هایی از تاریخ دفاع مقدس آشنا شوند این برنامه‎ها پیش‎بینی و تدارک دیده شده است.

جعفری بیان داشت: عملیات والفجر هشت با رویکرد غواصی در جنگ با استفاده از سلاح‎های مختلف، ایجاد انفجارات و تیراندازی برای مخاطبان بازسازی می‎شود که این برنامه رزمی برای مردم جذاب خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه فرهنگی، هنری «در دانه‎های دست بسته» از برنامه‎های جانبی بازسازی عملیات رزمی است، افزود: نشان دادن از عملیات دوران دفاع مقدس در قالب ماکت‎هایی به نمایش درآمده است.

عملیات رزمی والفجر 8 از اول مهر به مدت یک هفته در حال برگزاری است

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گلستان با بیان اینکه مانور رزمی والفجر هشت بعد از نماز مغرب و عشاء در دریاچه مصنوعی گنبدکاووس برگزار می‎شود، گفت: در این عملیات وقایع جنگ تحمیلی و ایثارگری رزمندگان به نمایش در ‎می‎آید.

به گفته جعفری؛ عملیات رزمی والفجر هشت از اول مهرماه جاری به مدت یک هفته در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه ترویج فرهنگ دفاع مقدس گنجینه‎ای است که باید به نسل‎های مختلف ارائه شود، گفت: رسانه در ترویج این فرهنگ نقش اساسی دارد.
برچسب ها :
بسیج رسانه ,  رزمایش ,  هفته دفاع مقدس , 

موضوع :
گزارش فعالیتها ,  اخبار استانی حوزه رسانه ,  بسیج رسانه در رسانه ها ,