به گزارش بسیج رسانه گلستان محمد رعیت در گفت‌وگوبا خبرنگاران با بیان اینکه دبیرخانه جشنواره رسانه‎ای شهدای غواص و مدافع حرم استان همزمان با تشییع پیکر پاک شهدای غواص راه‌اندازی شد، اظهار داشت:هیئت داوران جشنواره رسانه‎ای شهدای غواص و مدافع حرم گلستان معرفی شدنداهداف برگزاری جشنواره 5 محور کلی دارد در بخش‌های «شهدای غواص و مدافع حرم و همرزمان آنها»، «سبک زندگی شهدای غواص و مدافعان حرم و نقش سبک زندگی در رسیدن به مقام شهادت» ، «استکبارستیزی در مرام و شیوه عملی شهدای غواص و مدافع حرم» ، «فرهنگ مقاومت و پایداری در دهه چهارم انقلاب» و «نقش مقاومت در شکلگیری تمدن اسلامی» ، آثاری که در این چارچوب و موضوعات باشند در جشنواره شرکت داده می‌شود.

وی افزود: 

جشنواره مذکور در10 بخش تدوین شده و علاقمندان می‎توانند در بخش‎هایی نظیر" سرمقاله و یادداشت، مصاحبه، گزارش، خبر، مقاله، تیتر، قطعه ادبی اعم از شعر، داستانک و خاطره، عکس، طراحی و صفحه‎آرایی و فیلم کوتاه خبری" که بخش فیلم کوتاه مختص به رسانه‌های مجازی است شرکت کنند.

دبیر جشنواره رسانه استان گلستان با بیان اینکه هیئت 4 نفره داوران جشنواره رسانه‎ای شهدای غواص و مدافع حرم معرفی شدند، گفت: هادی طوماری از مدرسان و پژوهشگران حوزه رسانه به عنوان دبیر علمی و مسئول کمیته داوران این جشنواره منصوب شده است.

رعیت خاطرنشان کرد: هوشنگ متقیان از یادگاران دوران دفاع مقدس و فعالان رسانه‌ای، هادی طوماری، میلاد ابراهیمی و حمیدرضا علیپور اعضای 4 نفره هیئت داوران جشنواره رسانه‎ای شهدای غواص و مدافع حرم هستند. وی با بیان اینکه بخش فیلم و عکس به سرپرستی حمیدرضا علیپور داوری می‌شود، تصریح کرد: در این بخش نیز از داوران با سابقه‌ای استفاده می‌شود.

دبیر جشنواره رسانه استان گلستان گفت: آثاری که تا 23 مهرماه 94 با موضوعات اعلامی جشنواره منتشر شده باشند حق حضور در جشنواره را دارند و 30 مهر 94 آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره است.

انتهای پیام/
برچسب ها :
داوران جشنواره رسانه ای ,  شهدای غواص و مدافع حرم گلستان ,  بسیج رسانه گلستان , 

موضوع :
اخبار استانی حوزه رسانه ,  گزارش فعالیتها ,