به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج رسانه گلستان ، این سازمان به مناسبت سالروز یوم ا.. 13 آبان ماه بیانیه ای منتشر کرد که بشرح  ذیل از نظر می گذرد:
بیانه به مناسبت یوم ا.. 13 ابان روز مبارزه با استکبار جهانی

«سیزدهم آبان، روز نماد مظلومیت ملت ایران است» مقام معظم رهبری

13 آبان ماه سالروز سه رخداد فراموش ناشدنی تبعید حضرت امام (ره) به ترکیه در سال ۴۲، ‌ کشتار وحشیانه دانش‌آموزان انقلابی در سال ۱۳۵۷به دست دژخیمان پهلوی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام (ره) درسال ۱۳۵۸ است و با توجه به اینکه این سه رخداد بزرگ در تاریخ ایران اسلامی با تفکر استکبار ستیزی رقم خورده است این روز در تاریخ ایران اسطور استکبارستیزی قلمداد می‌شود.

این روزها استکبار با پوشاندن لباس عقب ماندگی، ضعف، ناتوانی و بی‌فرهنگی به جامعه ما، به دنبال این است که لباس دینداری، «ما می‌توانیم» و مقاومت را از تن ما در آورد و لذا 13آبان مولفه خوبی است که بار دیگر ملت ایران با خود بیاندیشند و نتایج نفوذ آمریکایی‌ها را در اسنادی که از لانه جاسوسی بیرون آمد و در حدود صد جلد حقایقی آشکار شد و چاپ شده و در دسترس همه است، بررسی کنند.

با توجه به تحولات و نفوذ آمریکا در منطقه و ایجاد پدیده زشت و غیر بشری اسلام هراسی و کودک‌کشی توسط عوامل استکباری آمریکا یعنی داعش و گروه‌های تکفیری، که حتی حقوق اولیه انسانی انتخاب سرنوشت را از ملتهای مظلوم منطقه سلب کرده‌اند، ملتهای آزاده جهان در برابر ظلم سکوت نخواهند کرد.

۱۳آبان‌ماه مصادیقی از بصیرت، استکبارستیزی، پایداری و فداکاری ملت مجاهد و جوانان رشید و انقلابی ایران بر علیه قدرت‌های شیطانی و استکباری است و هر یک از این مولفه‌ها باعث تداوم حرکت انقلاب اسلامی و ظلم ستیزی و آرمان‌گرایی نسل متعهد و مومن این سرزمین می‌شود.

ما فعالان بسیجی رسانه‌های استان گلستان باور داریم دشمنان ایران اسلامی به سرسپردگی آمریکای مستکبر از آغاز نهضت امام خمینی(ره) و به صورت ویژه و پس از پیروزی انقلاب اسلامی با برنامه‌ریزی، توطئه‌ها و دسیسه‌های گوناگون و خرج دلار به دلار در ایران، برای ریشه‌کنی انقلاب اسلامی و اسلام تلاش کرده‌اند و هنوز هیچ تغییری در رفتار و کردار این شیطان بزرگ اتفاق نیافتاده و لذا ما همواره شعارهای « مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» را سر خواهیم داد و معتقد هستیم ملت ایران نیز با بصیرت بیشتری در روز 13آبان 1394 به میدان خواهند آمد و شعار استکبار ستیزی سر خواهند داد و حماسه ای دیگر خلق خواهند کرد.

ما فعالان بسیجی رسانه‌های استان گلستان ایمان داریم که رویکرد جدید آمریکا در قبال ایران اسلامی موضوع دیگری است که باید مسئولان نسبت به آن آگاهانه اقدام کنند و قطعا نفوذ در مسائل سیاسی، فرهنگی و اجتماعی توسط استکبار در دوران پسابرجام هدف‌های شومی است که از چشم ملت ایران پنهان نخواهد ماند و لذا دولت و مجلس باید دقت لازم را در راستای تذکرات حکیمانه رهبر معظم انقلاب به کار ببرند چرا که ملت ایران هیچگاه حاضر نمیشود تنها به دلیل مسائل هسته‌ای شعار« مرگ بر آمریکا » و استکبارستیزی را کنار بگذارد.

در پایان از آحاد رسانه‌های استان گلستان انتظار داریم در راستای اعتلا حرکت استکبارستیزی 13 آبان پرتلاش‌تر از گذشته حاضر شوند و این روز حماسی را از دریچه قلم، دوربین و سایر ابزارهای رسانه‌ای در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار کنند.

قطعا ملت ایران در روز 13آبان ماه با طنین‌انداز کردن شعارهای «هیهات مناالذله»، « مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» اعلام خواهندکرد که همچنان پیوند خود را با عاشورا و کربلا حفظ کرده و با پیروی از امام خامنه‌ای«مدظله‌العالی» در برابر نظام سلطه ایستادگی خواهدکرد.

با آرزوی ظهور منجی عالم بشریت و نابودی استکبار جهانی

سازمان بسیج رسانه استان گلستان
برچسب ها :
بیانیه ,  13 ابان ,  بسیج رسانه گلستان ,  استکبارستیزی ,  مرگ بر آمریکا ,  مرگ بر اسرائیل , 

موضوع :
اخبار استانی حوزه رسانه ,  گزارش فعالیتها ,