خبرنگاران و اعضای بسیج رسانه گلستان در راستای ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان با خانواده شهید مدافع حرم اسماعیل زاهدپور دیدار کردند.

خبرگزاری فارس: خبرنگاران گلستان با خانواده شهید مدافع حرم اسماعیل زاهدپور دیدار کردند

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، مسئول بسیج رسانه استان گلستان عصر امروز به همراه جمعی از اصحاب رسانه استان در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم اسماعیل زاهدپور اظهار کرد: حضور در خانواده شهدا به اصحاب رسانه استان گلستان انرژی می‎بخشد و به آنها کمک خواهد کرد تا با قلم خود در مسیر تداوم راه انقلاب اسلامی گام‎های موثرتری بردارند.

علی‎محمد جعفری بر لزوم بهره‎گیری از وصایای شهدا تصریح کرد: بسیج رسانه در راستای تداوم و اعتلای راه شهیدان مدافع حرم نسبت به برگزاری جشنواره رسانه‎ای شهدای غواص و مدافع حرم مبادرت کرد که با استقبال خوب رسانه‎های استان مواجه شد.

وی با تأکید بر اینکه دیدار با خانواده شهدا نوعی تجهیز قوا برای اصحاب رسانه محسوب می‎شود، گفت: شهدای مدافع حرم ثابت کردند که درب شهادت باز است و فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اسلامی ماندگار است.

بصیرت رسانه‎ها در خنثی کردن هجمه‎های فرهنگی اثربخش است

مسئول بسیج رسانه استان گلستان از اصحاب رسانه خواست تا 

با قلم خود در راستای ترویج و نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت اقدام کنند و گفت: خبرنگاران با قلم خود تداوم‎بخش اهداف شهیدان باشند.

جعفری با تأکید بر اینکه شکل‎گیری جبهه واحد انقلاب اسلامی با بهره‎گیری از راه و رسم شهدا قابل تحقق است، ابراز کرد: رسانه‎های استان گلستان اجازه ندهند که هجمه‎های فرهنگی غرب در جامعه رسوخ کند.

وی با اشاره به اینکه بصیرت و اجماع فکری رسانه‎ها در خنثی کردن هجمه‎های فرهنگی اثربخش است، گفت: با تقویت بصیرت می‎توان در برابر تهاجم فرهنگی و شبیخون فرهنگی دشمنان ایستادگی کرد.

بسیج رسانه می‌خواهد صدای مظلومیت اسلام را به گوش جهانیان برساند

مسئول بسیج رسانه استان گلستان به سانسور خبری رسانه‎های غربی اشاره کرد و بیان داشت: این رسانه‎ها حرکت میلیونی عزاداران حسینی را در اربعین  مخابره نکردند و یا فاجعه‎ای که در منا رقم خورد انعکاس خبری پیدا نکرد اما همین رسانه‎های غربی جنجالی که در پاریس اتفاق افتاد را آن چنان که دلشان می‎خواست بزرگنمایی کردند.

جعفری مجموعه بسیج رسانه را تازه تاسیس خواند و ابراز امیدواری کرد این سازمان بتواند فضایی ایجاد کند که صدای مظلومیت اسلام به گوش جهانیان برسد.
برچسب ها :
شهید مدافع حرم ,  شهید زاهدپور ,  دیدار با خانواده شهید , 

موضوع :
گزارش فعالیتها ,  اخبار استانی حوزه رسانه ,  بسیج رسانه در رسانه ها ,