رئیس سازمان بسیج رسانه استان گلستان با بیان اینکه برپایی نمایشگاه مطبوعات موجب پویایی، رشد و ارتقاء رسانه ها در شهرستانها می شود، گفت: جشنواره ها و نمایشگاه ها فضای رقابتی سالمی را ایجاد می کنند.

به گزارش ایرنا از اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی گلستان، علی محمد جعفری در حاشیه بازدید از نمایشگاه مطبوعات محلی و خبرگزاری های استان، برپایی این گونه نمایشگاه ها را اتفاق مبارکی در حوزه رسانه بیان کرد و افزود که جای خالی آن در استان احساس می شد.

به گفته وی در ایام برگزاری نمایشگاه، رسانه ها می توانند از نزدیک فعالیت های یکدیگر را رصد کنند و از تجربیات هم بهره ببرند.
جعفری تصریح کرد: ارتقاء سواد رسانه ای برای مردم به عنوان مخاطبان یک ضرورت است که این نمایشگاه می تواند به تحقق این امر مهم کمک نماید.
وی با اشاره به آغاز سومین سال فعالیت بسیج رسانه در استان، گفت: خلأ بسیج بین رسانه ها احساس می شد و با اینکه فعالیت ما به صورت آهسته آغاز شد اما استقبال خوبی از سوی فعالان رسانه ای صورت گرفت.
جعفری با بیان اینکه نیاز به آموزش در حوزه رسانه استان احساس می شود، اظهارداشت: بسیج رسانه استان در سال های 93 و 94 چند دوره آموزشی را برگزار کرده و استقبال فعالان این حوزه فراتر از انتظارات ما بود.
جشنواره و نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‎ها و پایگاه‎های خبری استان گلستان از 9 تا 12 اسفندماه امسال در تالار فخرالدین اسعد گرگانی در حال برگزاری است و در دو نوبت صبح و عصر آماده بازدید علاقمندان می باشد