به گزارش بسیج رسانه گلستان،  "ابراهیم گرمابدری" جانشین سازمان بسیج رسانه کشور با بیان اینکه شهدا بهترین الگو هستند که تفکر بسیجی در آنها متبلور شده است، عنوان کرد: شهدای رسانه مسائلی را مطرح می کردند که مسیر علم و پژوهش را هموار می کرد، این شهدا پیامبران تفکر جهادی بوده اند آنانی که پیام جبهه را انتقال دادند و امروز راهنمای افسر جنگ نرم برای اصحاب رسانه هستند.


اهل قلم یاد شهدا را در رسانه های خود زنده نگاه دارند

وی با اشاره به اینکه شهیدان رسانه پیشرو بودند و تلاش بسیاری داشتند که پیام رزمندگان هشت سال دفاع مقدس را انتقال دهند، اذعان داشت: آن ها به دنبال انتشار ارزش ها بودند در حالی که عده ای از ما از این امر مهم غافل هستیم بنابراین شهدایی که در این زمینه فعالیت می کردند نباید فراموش شوند و باید به خوبی به مردم شناسانده شوند.جنگ امروز جنگ تفکر و غالب شدن ایده هاست 

وی اظهار کرد: غرب می خواهد تفکر را از جامعه ما بگیرد و فرهنگ جامعه خود را گسترش دهد مانند هالیوود که یک سیستم قوی و باطل غرب است و ماموریت دارد تفکرات غرب را به جوامع دیگر وارد کند.

وی با تاکید بر اینکه آثار شهدای رسانه باید مرجع رسانه کشور باشد، خاطر نشان کرد: آثار این شهدا با وجود گذشت سال ها همچنان مسائل روز دنیا را بیان می کند و راه گشا هستند.

گرمابدری بیان کرد: فعالان فرهنگی در کنار خود یک تیم قوی رسانه ای داشته باشند همانند شهید آوینی که هیچ چیزی برای خود نمی خواست ولی با اخلاص کار می کرد.

هنر و رسانه یکی از مسائل اصلی انقلاب است

وی با یادآوری اینکه هنر و رسانه یکی از مسائل اصلی انقلاب است، تصریح کرد: دشمن با ابزار و امکاناتی که در اختیار دارد به عنوان یک ابرقدرت می خواهد عمل به خلاف اسلام را ترویج دهد و شور انقلابی را از جوانان بگیرد در حالی که در آن ها شور انقلابی پدید آمده و آمادگی خود را برای مبارزه با استکبار و حمایت از مقام معظم رهبری اعلام کرده اند.

جانشین رییس سازمان بسیج رسانه کشور با بیان اینکه در شرایط کنونی هدف نفوذ دشمن رسانه است، تشریح کرد: دشمن از راه رسانه می خواهد به درون خانواده های ایرانی ورود پیدا کند بنابراین رسانه ها باید بصیرت بخش باشند و خانواده ها را آگاه سازند.

گرمابدری با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که تا ابد مدیون خون شهدا هستیم و شهدا چشم و چراغ ما هستند، گفت: شهدا رسانه با الگو گرفتن از مکتب سیدالشهدا تلاش کردند و سرانجام به شهادت رسیدند، در حال حاضر نیز کسانی هستند که فعالیت می کنند و شهدا را الگوی خود قرار داده اند.

وی در پایان به اجر نهادن به خانواده شهدا تاکید کرد و افزود: خانواده شهدا نباید فراموش شوند و یاد شهدا باید گرامی داشته شود چرا که شهدا از نسل سیدالشهدا هستند و حال و هوای مردم را تغییر می دهند و مشکلات را حل می کنند. 

انتهای پیام/

موضوع :
اخبار استانی حوزه رسانه ,