مسئول بسیج رسانه استان گلستان از برگزاری تریبون آزاد توسط فعالان رسانه ای در مسیر راهپیمایی روز قدس در گرگان خبر داد.


برگزاری تریبون آزاد در روز قدس توسط بسیج رسانه گلستان

به گزارش بسیج رسانه گلستان  علی محمد جعفری صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد : به دلیل همزمانی روز قدس با هفته بازخوانی جنابات حقوق بشری آمریکا ، بسیج رسانه استان گلستان تریبون آزاد برگزار می کند .

جعفری افزود: برگزاری تریبون آزاد با همکاری شورای هماهنگی تبیلغات اسلامی استان گلستان، ستاد قدس و انتفاضه و مشارکت رسانه های مکتوب و مجازی استان بوده و قرار است در انتهای مسیر راهپیمایی روز قدس در کنار درب اصلی مصلی گرگان برگزار شود.وی اشاره کرد: در این برنامه از مدیران مسئول و خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه استان گلستان جهت تبیین اندیشه های خود در محکومیت جنایات آمریکا و اسراییل در دهه های گذشته و حمایت از محور مقاومت و فلسطین استفاده می شود .

مسئول بسیج رسانه استان گلستان خاطرنشان کرد: این کار خلاقانه و انعکاس آن در فضای مجازی و رسانه ها می تواند نشان دهنده حمایت فعالان رسانه ای استان از ملت مظلوم و رنج کشیده فلسطین و جبهه مقاومت اسلامی باشد.

جعفری بیان داشت: بسیج رسانه استان گلستان به مناسبت روز قدس بیانیه ای هم صادر کرد که طی آن ضمن دعوت به حضور پرشور آحاد مردم به همراه فعالان عرصه رسانه ، خواستار نابودی اسراییل و رهایی ملت مظلوم فلسطین شد.

وی تاکید کرد: علیرغم حضور پرشور مردم  ، دشمنان سعی دارند تا حضور مردم در راهپیمایی روز قدس را کمرنگ جلوه دهند لذا انعکاس و پوشش مناسب اخبار و تصاویر این روز بزرگ می تواند نقشه های شوم استکبار و صهیونیزم رسانه ای را مضمحل کند .

موضوع :
اخبار استانی حوزه رسانه ,