سازمان بسیج رسانه استان گلستان در آستانه یوم ا.. 9 دی و حماسه مردم غیور ایران در نهم دی ماه سال 88 و محکومیت فتنه و فتنه گران بیانیه ای به شرح ذیل صادر کرد:

9دی حقیقت هزیمت فتنه 88 و نمایش صحنه اقتدار

 

باسمه تعالی

ان تنصر ا... ینصرکم و یثبت اقدامکم

مشیت الهی بر آن است زمانی که بندگان او با یک اراده قوی بخواهند دین خدا را یاری کنند خداوند هم قدمهایشان را استوار می‌سازد

نه دی تجلی اراده مردم به پا خواسته‌ای است که در برابر تمامیت خواهان و ایادی شیطان بزرگ و عروسک‌های بازی‌خورده غرب بپا خواستند.

دی برآیندی از تجربه بیش از یکصد سال قیام‌های خونین این ملت خداجو است که با کوله‌باری از حوادث تلخ و شیرین، قیام‌های کوچک و بزرگی؛ فتوای میرزا رضا شیرازی ، قیام میرزا کوچک‌خان جنگلی، قیام مشروطه، سرکوبی نهضت انقلاب در سال 1342 و تحقق پیروزی انقلاب اسلامی در سال 1357 و توطئه‌های خائنانه استکبار در واقعه کودتای نوژه، جنگ تحمیلی، حمله وحشیانه هواپیماهای آمریکایی در طبس، توطئه منافقین کوردل و بنی صدر، انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی، دفتر نخست وزیری و... را در پرونده خود دارد.

حماسه بزرگ 9 دی در حقیقت هزیمت فتنه 88 و نمایش صحنه اقتدار، بصیرت و ولایتمداری ملت ایران در حساس‌ترین مقاطع تاریخی انقلاب اسلامی و کشور است.

دی به معنای دفاع راستین از میراث گرانسنگ امام راحل و پاسداری از حریم عاشورایی ولایت و پاسداشت از خون‌های مردان و زنان و جوانان 8 سال دفاع مقدس می‌باشد که با بصیرتی عمیق و اراده‌ای استوار به سان رعد بر «سپاهیان ابلیس، بهائیت و سلطنت طلبان، منافقین کوردل و مرعوبین غرب » یورش بردند و از انقلابشان پاسداری نمودند.

روز 9 دی ملت ایران یک‌بار دیگر به جهانیان اثبات نمود؛ آنجا که پاسداری از دین و انقلاب و اسلام و ولایت مطلقه فقیه باشد همچون سبک بالان عاشق که شهد شهادت نوشیدن سنگهای خود را بر سر اصحاب ابرهه خواهند زد تا درس عبرتی برای زیاده‌خواهان استکبار باشد.

پیام حقیقی 9 دی بیعت مجدد ملت با آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی با محوریت ولایت مطلقه فقیه و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است.

اکنون که در مقطع حساس تاریخی انقلاب اسلامی قرار داریم، از سویی دشمنان قسم خورده ، تمام قد در برابر انقلاب ایستاده و سعی در محو نمودن آن در معادلات سیاسی در سطح منطقه و جهان را در مخیله خود می‌پرورانند و از سوی دیگر با شکل‌گیری جبهه مقاومت و بیداری اسلامی در سطح منطقه تلاش برای در هم کوبیدن آن دارند، ما فرزندان خمینی(ره) و سربازان جان بر کف رهبر فرزانه انقلاب اسلامی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در بسیج رسانه استان گلستان، ضمن محکوم نمودن جریان فتنه و سران آن، از دستگاه قضایی تقاضا داریم به دلیل مشارکت آنان در اقدام براندازانه نظام ، برخوردی قاطع داشته و اشد مجازات را برای سران فتنه خواستاریم. و همچنین با حضور خود در یوم ا... نه دی هم صدا با ملت ایران اسلامی به ندای رهبری لبیک گفته و اطاعت از ولی امر مسلمین را بر خود واجب می دانیم.

سازمان بسیج رسانه استان گلستان

دی ماه 1395
برچسب ها :
بیانیه ,  بیانیه 9 دی ,  فتنه و فتنه گران , 

موضوع :
اخبار استانی حوزه رسانه ,  بیانیه های صادره ,