به گزارش بسیج رسانه گلستان ، آیین گرامیداشت روز قشر بسیج رسانه و همچنین اختتامیه دومین جشنواره رسانه ای بسیج رسانه تحت عنوان« جشنواره رسانه‌ای ابوذر» در روز یکشنبه 19 دیماه ساعت 9 صبح برگزار می‌شود.

سخنران ویژه این برنامه روزنامه نگار انقلابی و سردبیر روزنامه کیهان شمسیان است و در این مراسم نفرات برگزیده در 13 موضوع و دو رشته عکس و اینفوگرافی با حضور خانواده شهدا تجلیل خواهد شد لذا از کلیه اصحاب رسانه استان گلستان برای حضور در این مراسم دعوت به عمل می آید.


متن دعوتنامه :

حضور ارجمند :

سلام علیکم

خبرنگاران روایتگر اسطوره‌های عشق و ایثار این سرزمین مقدس‌ و تصویرگر خاطره‌های خاموش آن هَزاران خوش‌الحان شهادتند تا تاریخ، همیشه آن حماسه‌ها، رشادت‌ها و شب زنده‌داران عاشق را که به «عند ربهم یرزقون» لبیک گفتند و بر صفحه هستی نقشی نکو نگاشتند به یاد داشته باشد.

 

21 دی‌ماه مصادف با سالروز شهادت خبرنگار شهید غلامرضا رهبر و روز بسیج رسانه،  یادآور خبرنگاران شهیدی است که برای ثبت حقایق از جان گذشتند تا لحظه‌های ناب ایمان و دلدادگی انسان‌های پاک سرشت و نیکو خصال را بر صفحه تاریخ بر جای گذارند؛ به همین مناسبت و در راستای اجلاسیه چهارهزار شهید استان گستان، آیین اختتامیه دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر با سخنرانی جناب آقای حسین شمسیان از روزنامه نگاران انقلابی و سردبیر روزنامه کیهان برگزار می‌شود .

لذا از شما فرهیخته ارجمند جهت حضور در این مراسم دعوت به عمل می آید.

زمان: یکشنبه 19 دی‌ماه 1395 ساعت 9صبح تا 11:30

مکان: گرگان - تالار فخرالدین اسعد گرگانی
موضوع :
بسیج رسانه در رسانه ها ,