به گزارش بسیج رسانه استان گلستان، علی‎محمد جعفری پیش از ظهر امروز در گفت‎و‎گو با خبرنگاران با بیان اینکه دوره تخصصی گزارش نویسی ویژه خبرنگاران فعال سطح استان گلستان برگزار می‎شود، افزود: این دوره آموزشی در دو روز و در تاریخ 30 و 31 فروردین ماه سال 1396 در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: در طی سنوات گذشته بسیج رسانه استان گلستان در راستای افزایش تخصص اصحاب رسانه اقدام دوره‎هایی مقدماتی، تخصصی و پیشرفته‎ روزنامه‎نگاری را در سطح استان گلستان برگزار کرده است.

مسئول بسیج رسانه استان گلستان با بیان اینکه در این دوره به شکل خاص توجه ویژه‎ای به خبرنگاران فعال سطح استان گلستان شده، افزود:

از اساتید برجسته کشوری برای برگزاری این دوره استفاده خواهد شد.

جعفری با بیان اینکه این دوره آموزشی به صورت کارگاهی و در دو روز از صبح تا عصر برگزار خواهد شد، تاکید کرد: علاقمندان برای ثبت‎نام در این دوره آموزشی می‎توانند به سایت بسیج رسانه استان گلستان مراجعه کنند و اطلاعات بیشتر ثبت‎نام را از این سایت دریافت نمایند.

وی به شرایط ثبت‎نام کنندگان اشاره کرد و گفت: رعایت شئونات اسلامی، نظم و انضباط، معرفی‎نامه از در یکی از رسانه‎های فعال استان از جمله شرایط ثبت‎نام در این دوره آموزشی است.

مسئول بسیج رسانه استان گلستان بیان داشت: آقایان شمسیان عضو شورای سردبیری روزنامه کیهان و دژاکام از خبرنگاران برجسته و مطرح کشور به آموزش یادداش‎نویسی و گزارش‎نویسی تحلیلی، تاریخی و مقایسه‎ای خواهند پرداخت.

جعفری به هزینه ثبت‎نام اشاره کرد و افزود: برای خبرنگاران علاقمندان به شرکت در این دوره که عضو بسیج رسانه استان هستند مبلغ 20 هزار تومان و برای خبرنگارانی که عضو بسیج رسانه استان نیستند مبلغ 50 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

وی یادآور شد: افزایش سطح آگاهی و تخصص اصحاب رسانه استان گلستان، ارتقاء رتبه علمی و تخصصی مطبوعات استان، حفظ و انسجام و تقویت خبرنگاران بسیجی و انقلابی از جمله اهداف برگزاری این دوره به شمار می‎رود.

مسئول بسیج رسانه استان گلستان گفت: افزایش توانمندی رسانه‎های استان گلستان باعث می‎شود که فعالیت‎هایی رسانه‎ای استان به صورت حرفه‎ای طرح دنبال شود.

  7683

انتهای پیام/
برچسب ها :
کارگاه آموزشی ,  کارگاه گزارش نویسی ,  کارگاه یادداشت نویسی ,  بسیج رسانه گلستان , 

موضوع :
گزارش فعالیتها ,  اخبار استانی حوزه رسانه ,