واکنش بسیج رسانه گلستان به مطالب موهن و انحرافی فصلنامه استارباد:
از تعریف، تمجید و تطهیر منافقین ، ملی گراها ، امتی ها و مخالفان نظام جمهوری اسلامی تا توهین به حضرت امام خمینی «ره»

سازمان بسیج رسانه استان گلستان پیرامون مطالب موهن و انحرافی فصلنامه استارباد واکنش نشان داد و در این راستا بیانیه بشرح ذیل صادر کرد:


«باسمه تعالی»

بیانیه سازمان بسیج رسانه استان گلستان در خصوص مطالب موهن و انحرافی فصلنامه استارباد

مقام معظم رهبری اخیرا با اشاره به جنایات منافقین تروریست، تأکید فرمودند که نباید جای شهید و جلاد عوض شود. ولی متأسفانه در شهر گرگان « فصلنامه استارباد» در شماره هشت خود با تعریف و تمجید از افراد معدوم و زندانی سازمان منافقین، دست به حرکت مرموزی برای تطهیر آن در فضای فرهنگی و سیاسی استان گلستان زده ‌است.

مسئولان این فصلنامه در حالی به تمجید و تطهیر از سازمان منافقین می‌پردازند که این سازمان در طول سال‎های گذشته با حمایت آمریکا، اروپا، اسرائیل و عربستان جنایات بی‌شماری را بر علیه جمهوری اسلامی مرتکب شده، مخصوصاً خوش خدمتی‌های آنان به ارتش متجاوز صدام در دوران دفاع مقدس، ترور، شکنجه، بمب‌گذاری و شهید و مجروح کردن ده‌ها‎ هزار‎ نفر از مردم مسلمان ایران از جمله جاسوسی از مراکز حساس و ترور دانشمندان هسته‌ای که به‎دست این سازمان تروریستی صورت‎گرفته، جنایاتی نیست که از خاطر ملت ایران محو شود.

جای شگفتی است که فصلنامه استارباد با مجوز وزارت ارشاد و یارانه مطبوعات، بدون اشاره به جنایات بی‌شمار سازمان منافقین و مارکسیست‌ها، آنها را انقلابیون واقعی معرفی نموده و به مثبت‌نمایی از آنان پرداخته است، و در عوض با توهین به حضرت‌امام‌خمینی(ره) او را رهبر 13 ماهه اواخر انقلاب معرفی کرده و مبارزان طرف‌دار ایشان را که شامل انبوه بی‌کرانی از مردم فداکار، شهیدپرور، جانباز و ایثارگر هستند و خون‌دل‌های زیادی از منافقین خورده‌اند، این یاران راستین امام را افرادی بی‌سواد و انقلابی‌نما معرفی می‌کند! آیا تطهیر منافقین در یک نشریه رسمی  دهن کجی به مقدسات انقلاب اسلامی نیست؟!

علاوه بر این فصلنامه فوق در شماره‌های متعدد به تعریف و تمجید از دوران منحوس رژیم پهلوی، و نیز ملی‌گراها، اُمتی‌ها، جریان مکتب‌علی، کمونیست‌ها، جریانات و افراد مخالف نظام جمهوری اسلامی پرداخته و کتاب‌هایی که تاریخ واقعی انقلاب اسلامی است را زیر سوال برده و با جریانات فرهنگی و سیاسی برانداز و سکولار داخل و خارج کشور هم‌صدا شده ‌است، بدون شک این امر مغایر با ارزشهای انقلاب اسلامی و قانون مطبوعات است.

لذا نهادهای فرهنگی و سیاسی لازم است بجای سکوت و بی‌خبری، با انجام وظایف قانونی و نظارتی خود، با چنین مطبوعاتی که بجای تمجید از شهدا، از جلادان منافق و تروریست حمایت می‌کنند و با دهن کجی به ارزشهای انقلاب اسلامی، مدافع جریانات برانداز هستند، برخورد قانونی نمایند.

انتهای پیام/
برچسب ها :
بیانیه ,  فصلنامه استارباد ,  سازمان منافقین ,  ملی گراها ,  سازمان بسیج رسانه گلستان , 

موضوع :
بیانیه های صادره ,  گزارش فعالیتها ,  اخبار استانی حوزه رسانه ,