دانلود فایل ثبت دوره خبرنگاری بسیج رسانه گلستان


دانلود فرم ثبت نام

اولین دوره آموزش تخصصی و کارگاه خبرنگاری ویژه بسیجیان استان گلستا
ن

به نام و یاد شهید شاخص بسیج رسانه گلستان محمدعلی‌روحانی‌فرد


علاقمندان به شرکت در این دوره می توانند از لینک زیر فرم ثبت نام را دانلود نموده و پس از تکمیل به آدرس ایمیل بسیج رسانه (b.resaneh.g@chmail.ir) برایمان ارسال تا مقدمات ثبت نام شما انجام شود.
 

 دانلود فایل فرم ثبت نام ( کلیک کنید)


واجدان شرایط شرکت در دوره:

1- همه کسانی که بصورت رسمی در رسانه های مکتوب و مجازی استان مشغول فعالیت هستند اعم از مدیران مسئول ، سردبیران ، خبرنگاران ، عکاسان خبری و ...
 

2- کلیه بسیجیان علاقمند به کار خبرنگاری


دوره در دو بخش برگزار می گردد:

  1. ویژه اصحاب رسانه
  2. ویژه بسیجیان علاقمند به ورود به عرصه خبرنگاری و رسانه که سابقه کار رسانه ای ندارند.


شرایط ورود به دوره:

  1. کلیه اصحاب رسانه علاقمند به حضور در دوره می بایست ضرورتاً عضو بسیج رسانه استان باشند ( چنانچه تا کنون عضو بسیج رسانه نیستید میتوانید ابتدا اقدام به عضویت در بسیج رسانه نموده و سپس در دوره ثبت نام نمایید. ( جهت اطلاع از نحوه عضویت در بسیج رسانه اینجا کلیک کنید)
  2. عضویت در بسیج رسانه برای سایر بسیجیان علاقمند به آموزش خبرنگاری که سابقه کار رسانه ای ندارند ضروری نیست فقط کافیست عضو یکی از رده های بسیج استان گلستان باشید و با ارائه معرفی نامه از حوزه مقاومت و یا کانون قشر مربوطه که عضو هستید میتوانید در دوره شرکت کنید.


تذکرات لازم جهت ثبت نام:

  1. حتما به تذکرات قید شده در ذیل فرم ثبت نام توجه کنید.
  2. امکان ثبت نام حداکثر 4نفر در فرم مربوطه فراهم شده لذا میتوانید بصورت گروهی نیز ثبت نام نمایید. هر ردیف مخصوص یک نفر می باشد.
  3. از هرگونه دستگاری فرم و تغییرات در آن خودداری نمایید.
  4. فرم ثبت نام در نرم افزار اکسل طراحی شده که پس از دانلود و تکمیل ، آنرا به آدرس ایمیل b.resaneh.g@chmail.ir برایمان ارسال نمایید، همکاران ما در واحد آموزش پس از بررسی و ثبت نام، حداکثرظرف 24ساعت از طریق سامانه پیامک بسیج رسانه به شماره 6600017200 یک پیامک تأیید ثبت نام برایتان ارسال خواهندکرد.
  5. درخصوص نحوه حصور در دوره مکان و سایر اطلاعات مورد نیاز از طریق ایمیل ، پیامک و یا همین وبلاگ سایر اطلاع رسانی ها صورت خواهد گرفت.موضوع :
گزارش فعالیتها ,  اخبار استانی حوزه رسانه ,