به گزارش بسیج رسانه گلستان مسئول بسیج رسانه استان گلستان گفت: همزمان با 21 دیماه سالروز شهادتrahbar شهید رهبر که به‌نام روز قشر بسیج رسانه نامگذاری شده برنامه های متنوعی در استان گلستان اجرا می شود.

علی محمد جعفری در جمع خبرنگاران با اعلام این مطلب افزود: 

21 دی ماه سالروز شهادت خبرنگارشهید غلامرضارهبر از شهدای رسانه که در سال 65 در عملیات کربلای 5 در منطقه شلمچه به شهادت رسید، به عنوان روز بسیج رسانه نامگذاری شده است.

جعفری افزود: به همین مناسبت بنا داریم با مشارکت و حضور اصحاب رسانه برنامه های مختلفی در سطح استان اجرا کنیم که محوریت همه این برنامه ها زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا و تجلیل از مقام شامخ شهدای عرصه رسانه است .

وی با بیان اینکه شهید شاخص بسیج رسانه استان گلستان در سال 93 شهید محمدعلی روحانی فرد می باشد اذعان کرد: یکی از برنامه هایی که در نظر داریم؛ به اتفاق جمعی از اصحاب رسانه حضور بر سر مزار این شهید بزرگوار و عطرافشانی آن و دیدار با خانواده وی است .

مسئول بسیج رسانه استان گلستان همچنین از عطرافشانی مزار سایر شهدای عرصه رسانه گلستان و دیدار با خانواده های این شهیدان در استان خبر داد و اضافه کرد: شهیدان سید محمد طاهر طاهری ، سید حسین حسینی و محمدرضامعززی نیز از دیگر شهدای عرصه رسانه در استان گلستان می‌باشند که از خانواده های این شهدای عزیز و گرانقدر نیز به اتفاق جمعی از اصحاب رسانه دیدار صورت خواهد گرفت.

علی محمد جعفری خاطرنشان کرد: مراسم متمرکز گرامیداشت شهید رهبر و سایر شهدای عرصه رسانه و روز بسیج رسانه با حضور اصحاب رسانه و استفاده از سخنران و همچنین تبیین نظرات صاحبان اندیشه و اصحاب رسانه استان نیز از دیگر برنامه های این روز خواهد بود.

جعفری یادآور شد: بسیج رسانه در برنامه های پیش رو اولویتهای خود را مبتنی بر آموزش قرار داده و با شناسایی و پرورش استعدادهای جدید در عرصه رسانه و الگو قرار دادن سبک زندگی شهدا می‌تواند تفکر بسیجی را در تمامی عرصه های جامعه بسط داد .

وی با این مقدمه تصریح کرد: دوره آموزش تخصصی و کارگاه خبرنگاری نیز بزودی توسط بسیج رسانه استان گلستان برگزار می‌شود و همه افرادی که عضو این سازمان بوده بعلاوه همه بسیجیان علاقه‌مند به این عرصه می‌توانند با شرکت در این کلاس ها مهیای نبرد در جبهه جنگ نرم علیه دشمنان انقلاب اسلامی شوند.

این مقام مسئول تاکید کرد: خبرنگاران رسانه‌های بسیجی باید بر اساس رسالتی که بر عهده دارند خود را به سلاح بصیرت، دشمن شناسی و معنویت مسلح و تفکر بسیجی را در رسانه های مکتوب و مجازی ترویج دهند.

/پایان خبر
برچسب ها :
روز قشر ,  دوره خبرنگاری ,  تجلیل از شهدا ,  شهید رهبر ,  21 دی ماه ,  بسیج رسانه گلستان , 

موضوع :
گزارش فعالیتها ,  اخبار استانی حوزه رسانه ,